Kurtyny do chłodni — najlepsze rozwiązanie do utrzymania stałej temperatury w chłodni.

Kurtyny do chłodni paskowe z folii PCV wykorzystywane są na wiele sposobów. Stosuje się je chętnie między innymi w chłodniach i mroźniach, gdzie montuje się specjalistyczne kurtyny polar. Jakie kurtyny do chłodni oferuje producent Eurotop i gdzie można je stosować? Oto właściwości i zastosowania kurtyn PCV do chłodni.

Kurtyna chłodnicza z pasów pcv typu polar

Kurtynę chłodniczą do mroźni wykonuje się z pasów folii PCV typu polar, która jest odporna na działanie niskich temperatur, również ujemnych. Produkowane przez Eurotop kurtyny PCV z folii płaskiej i żebrowane, wykazują doskonałe właściwości termoizolacyjne. Chronią jednak nie tylko przed wymianami temperatur, ale też przeciągami i wiatrem, hałasem i zanieczyszczeniami (pyłami, kurzem), owadami i ptactwem oraz słońcem, deszczem i śniegiem.

Dzięki wyprofilowaniu po bokach, kurtyny do chłodni Eurotop są całkowicie bezpieczne dla ludzi i maszyn. Folia PCV, z której są wykonane, jest łatwa do utrzymania w czystości i może być dezynfekowana przy pomocy specjalistycznych środków na bazie alkoholu, a także oczyszczana na sucho np. odkurzaczem przemysłowym. Kurtyny polar nadają się do montażu na wiele różnych sposobów – w Eurotop dostępne są m.in. praktyczne kurtyny przesuwne.

Kurtyny do chłodni

Kurtyny do chłodni z folii typu polar przeznaczone są do chłodni i mroźni mieszczących się na zapleczach lokali gastronomicznych, zakładów przetwórstwa spożywczego i produkcji żywności oraz laboratoriów, gdzie idealnie zastępują tradycyjne drzwi. Świetnie sprawdzają się również w ciężarówkach oraz innych autach dostawczych w firmach zajmujących się transportem produktów wrażliwych na działanie wysokich temperatur czy światła słonecznego (np. żywności, kosmetyków, leków itp.).

Ponadto, kurtyny polar nadają się do pomieszczeń o intensywnym natężeniu ruchu, dlatego często można spotkać je w magazynach i centrach logistycznych – szczególnie tych, które muszą utrzymywać chłodne środowisko wewnętrzne. Dzięki odporności na deszcz, śnieg i mróz, kurtyny paskowe do chłodni można stosować w śluzach ładunkowych zakładów produkcyjnych, hurtowni i tym podobnych obiektów. Ich właściwości okazują się przydatne także w prywatnych piwnicach i spiżarniach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Ekspert Eurotop zaproponuje kurtyny paskowe i rozwiązania montażowe najlepiej dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z oferty – proponujemy jedne z najtańszych kurtyn PCV na rynku!

Pin It on Pinterest

Share This